2. den - ZOO Zájezd

08.08.2024

Druhý den Týdne zážitků je tu. A kam jedeme? Na Zájezd, přesněji do Zoologické zahrady Zájezd. Nachází se ve středočeské obci nedaleko Okoře a ze Suchdola to není daleko. Kdo mohl, dopravil se tam autem, protože to je přece jen jednodušší než autobusem, Ale byli mezi námi i autobusoví hrdinové. Překvapilo nás, že je to taková "příruční" ZOO, ve které ale bydlí spousta zvířat - exotických i nám známých, včetně domácích a užitkových. Strávili jsme v ZOO celý den, ani se nám nechtělo domů. Krmili jsme společně chameleona, hladili si strašilky, hráli si s kozami, kromě toho skákali na trampolínách. Lektorky pro nás měly připravené i výtvarné aktivity. Tak ten den stál za to! ZOO Zájezd můžeme opravdu doporučit k návštěvě! A co nás čeká zítra? Pohádkový zámek! Už se těšíme:-)